خرید محلول سدیم هیدروکسید

meServices & Support Document FinderApplication ReportsChemical | هیدروکسید سدیم (NaOH)
شیمیایی | هیدروکسید سدیم (NaOH)
هیدروکسید سدیم (NaOH) به عنوان یک محلول آبی که به نام سود سوزآور یا لیمو نیز شناخته می شود، برای فرآیندهای صنعتی در غلظت های مختلف استفاده می شود. معمولاً در غلظت‌های 48.0 تا 50.0 درصد تولید می‌شود که به راحتی با رفرکتومتر Anton Paar قابل اندازه‌گیری است.
سود سوزآور یک قلیایی (پایه) قوی است. از آن به عنوان پولک، گرانول یا محلول آبی استفاده می شود. NaOH در بسیاری از صنایع استفاده می شود:

خرید محلول سدیم هیدروکسید برای همین کاربردها مهم است. خرید محلول سدیم هیدروکسید موجب مصارف بالایی در صنایع می گردد.

خرید محلول سدیم هیدروکسید را با ما امتحان کنید.

مشاهده تصویر منبع

خمیر و کاغذ: برای فرآیندهای سفید کردن و جداسازی لیگنین از الیاف سلولزی
فرآوری شیمیایی: برای محصولات پایین دستی، به عنوان مثال. حلال ها، پلاستیک ها، پارچه ها، چسب ها، علف کش ها، رنگ ها، جوهرها، مواد دارویی
منسوجات: در تولید الیاف پلی ویسکوز، پردازش پنبه و رنگ، الیاف مصنوعی
صابون و مواد شوینده: در صابون سازی (تبدیل چربی، پیه و روغن های گیاهی به صابون) و برای تولید سورفکتانت های آنیونی
اکتشاف و فرآوری نفت: به عنوان یک افزودنی در گل حفاری، برای افزایش قلیایی در سیستم های گل بنتونیت، برای خنثی کردن گاز اسیدی.
غذا و نوشیدنی: تصفیه آب، فرآوری مواد غذایی، پاک کننده بطری های نوشیدنی
تعیین غلظت مرسوم محلول هیدروکسید سدیم با تیتراسیون انجام می شود که فرآیندی زمان بر و کار فشرده است. علاوه بر این، رفتار رطوبت سنجی هیدروکسید سدیم می تواند منجر به تغییر در غلظت در طول زمان صرف شده تا کامل شدن تیتراسیون شود. هر چه فرآیند تیتراسیون طولانی تر باشد، انحرافات در غلظت می تواند بیشتر باشد. کاهش دقت اندازه گیری غلظت نتیجه خواهد بود.

به جای تیتراسیون، از رفرکتومترهای با کاربرد آسان Anton Paar می توان برای تعیین محتوای (گرم در 100 گرم یا درصد وزن) هیدروکسید سدیم در آب در عرض چند ثانیه استفاده کرد. رفرکتومتر Abbemat از Anton Paar به طور مستقیم غلظت NaOH را در عرض چند ثانیه نشان می دهد. با استفاده از سلول میکرو جریان ساخته شده از پرفلوئورو آلکوکسی آلکان که در برابر اسیدهای قوی مقاوم است، تنها چند میکرولیتر از نمونه مورد نیاز است. این امر هزینه های دفع زباله را کاهش می دهد و این فرآیند در مقایسه با تیتراسیون معمولی سازگارتر با محیط زیست است.

خرید محلول سدیم هیدروکسید

خرید محلول سدیم هیدروکسید بسیار لازم است. زیرا خرید محلول سدیم هیدروکسید در صنایع بسیاری واجب است. خرید محلول سدیم هیدروکسید و فروش آن با شیوه ای آسان ممکن است. ما خرید محلول سدیم هیدروکسید را ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *