قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان

اتیلن گلیکول (EG) یک ترکیب آلی مهم و واسطه شیمیایی است که در تعداد زیادی از فرآیندهای صنعتی (مانند انرژی، پلاستیک، خودرو و مواد شیمیایی) استفاده می‌شود. در واقع، به دلیل خواص منحصر به فرد و کاربردهای تجاری همه کاره آن، انواع سیستم های شیمیایی (مانند کاتالیزوری و غیرکاتالیستی) برای سنتز EG، به ویژه از طریق فرآیندهای واکنش مشتق از سوخت های فسیلی (مانند نفت، گاز طبیعی) مورد بررسی قرار گرفته اند. و زغال سنگ) و منابع مبتنی بر زیست توده. قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان را از شرکت های فروش و خرید مواد شیمیایی سوال بفرمایید. ما برای ارائه قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان نیز در خدمت شما هستیم. قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان برای خریداران این ماده پرکاربرد بسیار مناسب است.

این بررسی انتقادی طیف گسترده‌ای از خواص EG و پیشرفت‌های قابل توجه در سنتز و کاربردهای رایج EG را با تأکید بر واکنش‌پذیری کاتالیزوری و مکانیسم‌های واکنش روش‌های اصلی مصنوعی و استراتژی‌های کاربردی توصیف می‌کند. ما همچنین یک مرور کلی در مورد چالش ها و فرصت ها برای تحقیقات آینده مرتبط با EG ارائه می دهیم.

مشاهده تصویر منبع

گلیکول ها دیول ها هستند، ترکیباتی حاوی دو گروه هیدروکسیل که به اتم های کربن مجزا متصل شده اند. در یک زنجیره آلیفاتیک، اتیلن گلیکول، ساده ترین گلیکول است. دی اتیلن، تری اتیلن و تترااتیلن گلیکول ها الیگومرهای اتیلن گلیکول هستند. پلی گلیکول ها ترکیب های افزایشی با وزن مولکولی بالاتر از اکسید اتیلن هستند و با پیوندهای اتر مداخله گر در زنجیره هیدروکربنی متمایز می شوند. این پلی گلیکول ها از نظر تجاری مهم هستند. خواص آنها به طور قابل توجهی تحت تاثیر وزن مولکولی است. آنها محلول در آب، رطوبت سنجی هستند و تحت واکنش های مشترک با گلیکول های با وزن پایین تر قرار می گیرند. تغییر نیز در قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان وجود دارد. اما بهترین قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان را از کارشناسان سایت ما بگیرید.

موارد استفاده از اتیلن گلیکول بسیار زیاد است. برخی از کاربردها رزین های پلی استر برای فیبر، ظروف PET و برنامه های کاربردی فیلم هستند. ضد یخ و خنک کننده خودرو در تمام شرایط آب و هوایی، یخ زدایی و یخ زدایی هواپیما. راه حل های انتقال حرارت برای خنک کننده های کمپرسورهای گاز، گرمایش، تهویه و سیستم های تهویه مطبوع؛ فرمولاسیون های مبتنی بر آب مانند چسب ها، رنگ های لاتکس و امولسیون های آسفالتی. ساخت خازن؛ و رزین های پلی استر غیر اشباع. الیگومرها همچنین دارای حلالیت عالی در آب هستند اما رطوبت کمتری دارند و خواص حلال تا حدودی متفاوتی دارند. بزرگترین کاربرد تجاری اتیلن گلیکول واکنش آن با اسیدهای دی کربوکسیلیک برای تشکیل پلی استرهای خطی است.

کاربردهای اتیلن گلیکول و قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان

اولین کاربرد تجاری اکسیداسیون مستقیم اتیلن Lefort به اکسید اتیلن و به دنبال آن هیدرولیز اکسید اتیلن منبع تجاری اصلی تولید اتیلن گلیکول است.

علاوه بر الیگومرها، طبقات مشتقات اتیلن گلیکول شامل مونو اترها، دیترها، استرها، استال ها و کتال ها و همچنین تعداد زیادی مولکول آلی و آلی فلزی دیگر است. قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان مناسب برای خریداران ایرانی و خارجی اس. اما باید قیمت اتیلن گلیکول در اصفهان را از مراکز فروش شناخته شده بخواهید.

منبع

https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2012/cs/c2cs15359a/unauth

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *