قیمت آب اکسیژنه 5 درصد

صفحه اصلی
آب اکسیژنه
آب اکسیژنه
آب اکسیژنه
به روز شده در 21 فوریه 2022

پراکسید هیدروژن، یک ماده شیمیایی که به صورت مایعی بی رنگ ظاهر می شود، در طیف گسترده ای از لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت شخصی، کمک های اولیه و آب درمانی استفاده می شود.

موارد استفاده و مزایا و قیمت آب اکسیژنه 5 درصد
پراکسید هیدروژن در سراسر صنعت مراقبت های بهداشتی و توسط مصرف کنندگان برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن استفاده می شود. این ماده به عنوان یک عامل ضد میکروبی و یک عامل اکسید کننده استفاده می شود و می توان آن را در ضد عفونی کننده های کمک های اولیه بدون نسخه (OTC) که برای تمیز کردن زخم ها استفاده می شود، یافت.

در طول همه گیری کووید-19، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) استفاده از فناوری توسعه یافته توسط موسسه غیرانتفاعی Battelle Memorial را برای استفاده از پراکسید هیدروژن فاز بخار غلیظ برای استریل کردن ماسک های تنفسی استفاده شده N95 و سایر تجهیزات حفاظت فردی استفاده شده توسط مراقبت های بهداشتی تایید کرد. متخصصانی که بیماران کروناویروس را درمان می‌کنند. 2 این فناوری به استفاده مجدد از ماسک‌های تنفسی که کمبود دارند کمک می‌کند.

در محصولات مراقبت شخصی و خانگی، مانند رنگ مو و سفید کننده، خمیر دندان، دهان شویه ها، پاک کننده های حمام و پاک کننده های لکه لباسشویی، پراکسید هیدروژن به عنوان یک عامل اکسید کننده عمل می کند و یک اثر روشن کننده و سفید کننده ارائه می دهد.

قیمت آب اکسیژنه 5 درصد

اب اکسیژنه دارای درصدهای متفاوتی می باشد.

قیمت آب اکسیژنه 5 درصد نیز متفاوت است.

قیمت آب اکسیژنه 5 درصد به برند شرکت تولیدی آن بستگی دارد.

قیمت آب اکسیژنه 5 درصد به کشور تولید کننده آن بستگی دارد.

ما قیمت آب اکسیژنه 5 درصد را به شما اطلاع می دهیم.

موارد استفاده و مزایا اطلاعات ایمنی
بازگشت به بالا
نکات ایمنی
محصولات مبتنی بر پراکسید هیدروژن که توسط مصرف کنندگان برای مصارف خانگی خریداری می شوند، معمولاً حاوی حدود 3 درصد پراکسید هیدروژن هستند. برای استفاده ایمن باید دستورالعمل های سازنده را دنبال کرد.

کمیسیون اروپایی سلامت و حمایت از مصرف‌کننده آزمایش‌های گسترده‌ای را در مورد ایمنی پراکسید هیدروژن در محصولات سفیدکننده دندان انجام داد و مشخص کرد که «استفاده از محصولات سفیدکننده دندان حاوی کمتر از 0.1 تا 6 درصد پراکسید هیدروژن بی‌خطر تلقی می‌شود».

FDA اثرات پراکسید هیدروژن را به عنوان یک افزودنی غذایی آزمایش کرده و آن را در فهرست به طور کلی شناخته شده به عنوان ایمن (GRAS) قرار داده است. FDA همچنین اعلام کرده است که پراکسید هیدروژن برای استفاده به عنوان یک عامل ترمیم کننده زخم دهان بی خطر است.

قیمت آب اکسیژنه 5 درصد

قیمت آب اکسیژنه 5 درصد را از کارشناسان ما بپرسید.

کارشناسان سایت و شرکت قیمت آب اکسیژنه 5 درصد را در هر لحظه در اختیار شما می گذارند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا