خرید پتاسیم کلرید عمده

کلرید پتاسیم و خرید پتاسیم کلرید عمده
کلرید پتاسیم، ترکیب شیمیایی، KCl، یک ترکیب بی رنگ یا سفید، مکعبی و کریستالی که شباهت زیادی به نمک معمولی (کلرید سدیم) دارد. در آب، الکل و مواد قلیایی محلول است. کلرید پتاسیم در طبیعت خالص به عنوان سیلویت معدنی وجود دارد و در بسیاری از مواد معدنی و در آب نمک و آب اقیانوس ترکیب شده است. این ماده (با ترکیبات دیگر) از آب نمک دریاچه سرلز در کالیفرنیا استخراج شده است.

این ماده بسیار پرکاربرد است و به همین دلیل خرید پتاسیم کلرید عمده در سراسر جهان مورد توجه می باشد.

مشاهده تصویر منبع

این ماده از سیلوینیت، یک ماده معدنی کلرید سدیم- کلرید پتاسیم که به طور گسترده در نزدیکی کارلزباد، شمال مکزیک استخراج می‌شود، تولید می‌شود و با کریستالیزاسیون کسری و با فرآیند شناورسازی تصفیه می‌شود. همچنین از آب نمک دریاچه در یوتا و از سنگ معدن در ساسکاچوان، کانادا بازیابی می شود. عمده ترین کاربرد کلرید پتاسیم در تولید کود است. در تولیدات شیمیایی نیز کاربرد دارد.

خرید پتاسیم کلرید عمده و فروش آن نیز توسط شرکت فروش مواد شیمیایی ما انجام می شود.

کارشناسان برای راهنمایی خرید پتاسیم کلرید عمده آماده راهنمایی اند.

برای مصارف کشاورزی اغلب به آن موریات پتاس می گویند. غلظت کلرید پتاسیم در موریات پتاس به عنوان غلظت متناظر اکسید پتاسیم (K2O) بیان می‌شود، یعنی غلظت اکسید پتاسیم که اگر پتاسیم به‌جای کلرید آن به‌عنوان اکسید آن وجود داشت، وجود داشت. بنابراین، موریات پتاس که حاوی (معمولا) 80٪ یا 97٪ KCl وزنی است، گفته می شود که به ترتیب حاوی 50٪ یا 60٪ K2O است. نمک کود حاوی مقداری کلرید پتاسیم است. پس برای استفاده و خرید پتاسیم کلرید عمده اقدام کنید.

آیا می توانید کلرید پتاسیم بخرید؟
خرید پتاسیم کلرید عمده فقط با نسخه در دسترس است، اما نام های تجاری جایگزین را می توان بدون نسخه خریداری کرد. به طور معمول، کلرید پتاسیم حدود 311.27 دلار قیمت دارد، اما می توانید از کوپن کلرید پتاسیم برای کاهش این هزینه به 47.62 دلار استفاده کنید.

برای خرید پتاسیم کلرید عمده، کلرید پتاسیم را از کجا تهیه کنیم؟
کلرید پتاسیم از مواد معدنی سیلویت، کارنالیت و پتاس استخراج می شود. همچنین از آب نمک استخراج می شود و می توان آن را با کریستالیزاسیون از محلول، شناورسازی یا جداسازی الکترواستاتیک از مواد معدنی مناسب تولید کرد.

مشاهده تصویر منبع
آیا می توانید فقط پتاسیم بخرید؟
پتاسیم تزریقی فقط توسط یا تحت نظر پزشک شما تجویز می شود. برخی از اشکال پتاسیم خوراکی ممکن است بدون نسخه در فروشگاه ها موجود باشد. از آنجایی که پتاسیم بیش از حد ممکن است باعث مشکلات سلامتی شود، باید مکمل های پتاسیم را فقط در صورت تجویز پزشک مصرف کنید.

یک کیسه پتاسیم چقدر است؟
تخفیف در تعداد
تعداد 1 – 5 6+
قیمت 57.95 دلار 53.75 دلار

خرید پتاسیم کلرید عمده و فروش پتاسیم کلرید عمده در جهان سالانه با تناژ بالا صورت می شود.
نام تجاری کلرید پتاسیم چیست؟
کلرید پتاسیم با نام‌های تجاری مختلف و نام‌های دیگر موجود است: KDur، Slow K، Kaon Cl 10، KCl، K10، Klor-Con M، Klor Con M10، Klor Con M15، Klor Con M20، KlorCon، Klotrix، KTab، MicroK ، و K8.

چرا بعد از مصرف کلرید پتاسیم نمی توانید دراز بکشید؟
کلرید پتاسیم (Klor-Con) را می توان در هر زمانی از روز مصرف کرد، اما حتماً آن را با غذا و مایعات فراوان مصرف کنید تا ناراحتی معده به حداقل برسد. توصیه این است که ظرف 30 دقیقه پس از دراز کشیدن از مصرف آن خودداری کنید، زیرا ممکن است دارو برای مدت طولانی تری در معده شما بماند و باعث تحریک شود.

با خرید پتاسیم کلرید عمده به

مقالات بیشتر دایره المعارف در مورد: ترکیبات و عناصر را ببینید

منبع

https://www.infoplease.com/encyclopedia/science/chemistry/elements/potassium-chloride

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا